راهیابی نرخ آنلاین در کمیسیون آموزش اتاق اصناف

سامانه اعلام نرخ آنلاین تابان گوهر نفیس با هدف ارتقا دانش کسب وکار ونیاز روزبازار،به کمیسیون آموزش اتاق اصناف اصفهان راه یافت.راهیابی نرخ آنلاین در کمیسیون آموزش اتاق اصناف
در جلسه ای که در اتاق اصناف اصفهان برگزار شد اعضای کمیسیون آموزش و هیئت مدیره شرکت تابان گوهر در خصوص فرهنگ سازی در حوزه آی تی،قابلیتها واستفاده برخی از مشاغل از سامانه نرخ آنلاین مطالبی بیان کردند.

راهیابی نرخ آنلاین در کمیسیون آموزش اتاق اصناف

دراین جلسه اقای میر شمشیری رئیس کمیسیون آموزش اتاق اصناف با تاکید بر ضرورت تثبیت نرخ کالای برخی از مشاغل وجلوگیری از التهابات بازار،استفاده ازسامانه نرخ آنلاین شرکت تابان گوهر را ضروری دانست.
رئیس کمیسیون آموزش اتاق اصناف ورود به تازه های روز فن آوری و اطلاع رسانی به موقع ولحظه ای را از حقوق حقه عاملان فروش و مصرف کنندگان بیان کرد وافزود: پس از بررسی های لازم امیدواریم سامانه اعلام نرخ آنلاین شرکت دانش بنیان تابان گوهر نفیس نیاز این بخش را برطرف کند.

دستگاه اعلام نرخ لحظه ای طلا و ارز برای اولین بار در کشور توسط شرکت دانش بنیان تابان گوهر نفیس طراحی و ساخته شده است . این سیستم به شکل یک مینی کامپیوتر تک منظوره (صرفا خاص اطلاع رسانی) طراحی و ساخته شده است و با نصب بر روی هر نوع نمایشگر ( تلویزیون ، LED و …) موجود در واحد صنفی ضمن نمایش نوسانات نرخ لحظه ای و نرخ اتحادیه ، قابلیت اطلاع رسانی اخبار و رویدادها و نمودارها و پیام ها و اطلاعیه ها، تصاویر و کلیپ های آموزشی یا تبلیغاتی در قالب متن و یا نمایش فیلم و عکس را دارا می باشد.

استفاده از سرورهای متعدد با قدرت و ضریب امنیت و پایداری بالا باعث ایجاد شبکه دیتا غیر قابل نفوذ مطمئن و پایدار گردیده است که بدون هیچ گونه وقفه حتی در مواقعی که ترافیک شبکه های ای

ارسال نظر