پشتیبانی 24 ساعته

ما 24 ساعته و کاملا آنلاین سالم بودن دستگاه شما را بررسی می کنیم

اطلاعات تماس
ایران - اصفهان
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
info@tabangohar.ir
031-33931245

قالبی چندمنظوره برای شرکت های تکنولوژی و استارت آپ

مه ساز امنیتی تابان گوهر نفیس

جلسه اصحاب رسانه با مسولين برگزار کننده سیزدهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران

جلسه اصحاب رسانه با مسئولين برگزار کننده سیزدهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران

جلسه اصحاب رسانه با مسئولين برگزار کننده نمایشگاه و اتحادیه تولیدکنندگان و صادر کنندگان طلا و جواهر

جلسه اصحاب رسانه با مسولين برگزار کننده سیزدهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران

جلسه اصحاب رسانه با مسئولين برگزار کننده نمایشگاه و اتحادیه تولیدکنندگان و صادر کنندگان طلا و جواهر روز یکشنبه نوزدهم دی ماه در محل این اتحادیه برگزار شد.

این مراسم با موضوع برپایی سیزدهمین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر و صنایع وابسته، با صحبت‌های محمدی نایب رئیس اتحادیه آغاز شد، ایشان اعضای اتحادیه و اصحاب رسانه را خانواده ای بزرگ دانست و رسانه صنف طلا را به عنوان بستری مناسب در جهت فرهنگسازی و معرفی پتانسیل های حوزه ی طلا و جواهر معرفی کرد،

همچنین در ادامه نظر داشتند که از ظرفیت‌های رسانه در این راستا استفاده کافی نشده است و‌ نمایشگاه پیش رو را فرصت و بستری مناسب جهت معرفی پتانسیل هاو توانمندی ها، اشتغال زایی، ارز آوری و…. دانست و نقش اصحاب رسانه را نقشی مهم و تاثیرگذار بیان نمود.

 پس از آن حضار هر کدام به بیان پیشنهادات و دیدگاه های خود پرداختند و ظرفیت های فضای مجازی، بهره گیری از توانمندی های حوزه طلا و جواهر بیان نمودند.

نشست خبری نمایشگاه طلا و جواهر تهران

در ادمه سهیل ساعدی، مدیر عامل شرکت تابان گوهر نفیس موضوعات مهمی را عنوان کرد که اولین موضوع تغییر زمان برگزاری نمایشگاه و ساعت آن بود.
وی گفت: برگزاری چنین نمایشگاه تخصصی می بایست در ماههای دیگر سال باشد چرا که حضور تولیدکننده و حتی بازدیدکنندگان در صورت مساعد نبودن هوا می تواند کمرنگ باشد.

مدیرعامل شرکت تابان گوهر نفیس در ادامه به موضوع رتبه بندی غرفه داران اشاره کرد و گفت: ما باید بین افراد تولید کننده، موسسه ها و غرفه داران رقابت ایجاد کنیم که این رقابت در هر چه بهتر شرکت کردن حاضرین در نمایشگاه کمک شایانی خواهد کرد.

وی ضمن اشاره به هزینه های نمایشگاه، پرداخت تسهیلات را گام مهمی در جهت بالا بردن کیفیت حضور عنوان کرد و افزود: باید با پرداخت تسهیلات به غرفه داران یا پوشش دادن قسمتی از هزینه های انها، کیفت برگزاری نمایشگاه را بالا ببریم تا به تبع آن بازدید را افزایش دهیم.

 

در انتها سید حجت شفاهی هدف از این نشست را هم اندیشی با اصحاب رسانه و برگزاری نمایشگاه را بهانه ای برای این هم افزایی بیان نمود و خواستار استمرار این جلسات شد در پایان این جلسه قرار بر تشکیل کارگروهی تخصصی برای برپایی و پوشش خبری هر چه بهتر این نمایشگاه بین المللی گذاشته شد.

سید حجت شفاهی درجلسه اصحاب رسانه با مسولين برگزار کننده سیزدهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران
سید حجت شفاهی درجلسه اصحاب رسانه با مسئولين برگزار کننده سیزدهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران

تابلو طلا، رسانه شنیداری دیوو رادیو، شرکت تابان گوهر نفیس، مجلات حوزه طلا و جواهر، خبرگزاری ایرنا، گلد نیوز، نشریات طلا و جواهر، نشریه شمال و جنوب، سایت شمش آنلاین و سایت طلا از حاضرین در این جلسه بودند.

ارسال نظر