درباره تابان گوهر نفیسداستان ما

شرکت تابان گوهر نفیس در سال 1387 با هدف تولید محصولات در زمینه سیستم‌های اطلاع رسانی و امنیتی شروع بکار کرد. شرکت تابان گوهر نفیس اولین ارائه دهنده سیستم های آنلاین اعلام نرخ طلا و مسکوکات در کشور می باشد. این شرکت با ارائه کاملترین خدمات و پشتیبانی های فنی به اتحادیه های طلا و جواهر به عنوان تنها نماینده اتحادیه طلا و جواهر کشوری (کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف کشور) جهت اطلاع رسانی نرخ در کشور توانسته است موفق به تجهیز بیش از 8000 واحد صنفی در شهرستانهای مختلف کشور گردد. با توجه به لزوم ایجاد راهکارهایی جدید جهت جلوگیری از سرقتهای مسلحانه ، این شرکت اقدام به طراحی و تولید دستگاه مه ساز امنیتی اسنویز نموده است. این سیستم در لحظه بروز خطر فعال شده و در کمتر از 3 ثانیه با تولید حجم متراکمی از مه غلیظ با ماندگاری بالا، باعث از بین بردن دید فرد مهاجم می‌گردد.

تابان گوهر نفیس

تابان گوهر با رعایت اخلاق و رفتار حرفه‌ای و عملکرد صادقانه اعتماد و اطمینان را در جامعه نسبت به محصول خود به وجود آورده و به پشتوانه الطاف الهی و همت والا گام هایی استوار در تحقق اهداف متعالی برداشته است.

سهیل ساعدی

سهیل ساعدی

مدیرعامل شرکت تابان گوهر نفیس

تفاوت افراد موفق با دیگران به خاطر ضعف در قدرت یا دانش نیست، بلکه به دلیل ضعف اراده آن‌هاست. من به ضرورتِ اقدام، معتقدم. دانستن کافی نیست، باید دانسته‌هایمان را به کار ببریم. خواستن کافی نیست، باید کاری انجام بدهیم.

کاوه عظیمی

کاوه عظیمی

عضو هیئت مدیره

اعتقاد بنده و همكارانم بر اين است كه كسب و كار عالی زمانی اتفاق می‌افتد كه به جای هدف گذاری بر كسب سود و منفعت مادی، خلق ارزش برای مشتريان و رضايتمندی آنان مدنظر قرار گيرد.

جواد خمسه

جواد خمسه

عضو هیئت مدیره

گواهینامه‎‎‌ها و استانداردها

بخشی از گواهینامه‌ها و استانداردهای شرکت تابان گوهر نفیس

گواهینامه‎‎‌ها و استانداردها تابان گوهر نفیس

مورد تایید صنف طلا و جواهر کشورسرمایه‌های انسانی ماواحدهای فنی و تخصصی ماآخرین اخبار تابان گوهر