موجودی ویترینت رو در لحظه ببین

موجودی گیر RFID

یکی از اصلی ترین فعالیت روزانه طلافروشان، گرفتن موجودی محصولات گالری است. این کار علاوه بر گرفتن وقت زیاد، نیاز به حوصله و دقت فراوان دارد. سیستم RFID نسل بعدی بارکد می‌باشد با این تفاوت که با استفاده از امواج رادیویی نیازی به زمان زیاد برای گرفتن موجودی نمی‌باشد. با این سیستم تنها در چند دقیقه می‌توانید موجودی کامل گالری خود را به دست بیاورید.

نمایش ویدیو درباره موجودی گیر RFID طلافروشی

نمایش قیمت لحظه‌ای محصولات

با وارد کردن فرمول محاسبه قیمت، سیستم RFID به صورت لحظه‌ای با دریافت قیمت مظنه، عمل محاسبه را انجام داده و به مشتریان شما نمایش می‌دهد.

ثبت خروج کالا

با استفاده از دستگاه ریدر RFID شما می‌توانید مصنوعاتی که می‌فروشید را در سیستم خود ثبت کنید و همچنین با این کار از سرقت طلا و جواهرات خود نیز جلوگیری کنید.

گرفتن موجودی در لحظه

تگ‌های سیستم RFID مجهز به چیپ آنتن می‌باشد که تمامی اطلاعات مورد نیاز از هر مصنوع طلا و جواهر را که در آن ذخیره شده را با استفاده از امواج رادیویی ارسال می‌کند.

موجودی خوان RFID

قابلیت نمایش وزن و تعداد

امکان نمایش موجودی به دو صورت تعداد و همچنین وزن محصول نیز می‌باشد. در این صورت می‌توانید مقدار وزن کل موجودی خود را نیز داشته باشید.

نمایش مشخصات جواهرات

با قرار دادن محصولات ویترین خود بر ریدر RFID ،می‌توانید تمامی مشخصات محصول را بر روی نمایشگرهای نصب شده در گالری خود نمایش دهید.

3 ماه ضمانت بازگشت وجه

تلاش ما در تابان گوهر نفیس، رضایت مشتریان می‌باشد. بنابراین اگر به هر دلیلی تا سه ماه پس از خرید، از محصول راضی نباشید، وجه شما به صورت کامل بازگردانده می‌شود.

دارای تگ‌های با کیفیت

تگ RFID طلا فروشی

پشتیبانی فنی و نرم افزاری

موجودی گیر RFID
موجودی خوان RFID طلافروشی

به روز ترین تکنولوژی روز دنیا

تگ RFID طلافروشی

5 سال گارانتی و 10 سال خدمات

دستگاه RFID را می‌خواهم

برای ثبت سفارش دستگاه موجودی گیر RFID کارشناسان ما در بخش فروش آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. لطفا مشخصات خود را در فرم وارد کنید. در اسرع وقت همکارانمان با شما تماس خواهند گرفت.

RFID

سوالات متداول درباره دستگاه موجودی گیر RFID

دستگاه موجودی گیر RFID دارای چند سال گارانتی دارد؟

دستگاه موجودی گیر RFID طلافروشی دارای 5 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می‌باشد.