• 031-33931240
  • ایران - اصفهان - شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان

دستگاه اعلام نرخ طلا و ارز اسمارت

دستگاه اعلام نرخ لحظه‌ای طلا و ارز اسمارت برای اولین بار در کشور توسط شرکت دانش بنیان تابان گوهر نفیس طراحی و ساخته شد. این سیستم به شکل یک مینی کامپیوتر تک منظوره صرفا خاص اطلاع رسانی طراحی شده است و با نصب بر روی هر نوع نمایشگر (تلویزیون، LED و …) موجود در واحد صنفی ضمن نمایش نوسانات نرخ لحظه ای و نرخ اتحادیه، قابلیت اطلاع رسانی اخبار و رویدادها و نمودارها و پیام ها و اطلاعیه ها، تصاویر و کلیپ‌های آموزشی یا تبلیغاتی در قالب متن و یا نمایش فیلم و عکس را دارا می‌باشد.

تیم خدمات پس از فروش شرکت تابان گوهر نفیس همه روزه از 8 صبح تا 8:30 شب پاسخگوی تماس‌های مشترکین این شرکت جهت راهنمایی در خصوص سوالات احتمالی و یا رفع مشکلات فنی می‌باشد.

ویژگی‌های دستگاه نرخ اسمارت

استفاده از سرورهای متعدد با قدرت و ضریب امنیت و پایداری بالا باعث ایجاد شبکه دیتا غیر قابل نفوذ مطمئن و پایدار گردیده است که بدون هیچ گونه وقفه حتی در مواقعی که ترافیک شبکه‌های اینترنتی بسیار بالا است به کار خود ادامه می دهد.

همچنین تیم متخصصین فنی شرکت دائما در حال طراحی و بروز رسانی نرم افزار های مدیریت اطلاعات و مانیتورینگ سرورها می‌باشند.

دستگاه اعلام نرخ لحظه‌ای را می‌خواهم

برای ثبت سفارش سیستم اعلام نرخ لحظه‌ای اسمارت کارشناسان ما در بخش فروش آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند، لطفا مشخصات خود را در فرم وارد کنید در اسرع وقت همکارانمان با شما تماس خواهند گرفت.

SMART

سوالات متداول در مورد دستگاه نمایش نرخ اسمارت

به طور کلی در محصولات شرکت تابان گوهر نفیس (TGN) چند مدل سیستم اعلام نرخ وجود دارد؟

در حال حاضر این شرکت سه مدل سیستم اطلاع رسانی نرخ تولید می‌نماید:
1- دستگاه اعلام نرخ فول کالر (دوسیم کارته و بدون نیاز به اینترنت) با قابلیت نمایش نرخ آنلاین بر روی هرگونه نمایشگر (تلویزیون ، مانیتور و ..)
2- دستگاه اعلام نرخ اسمارت و مینی اسمارت با قابلیت دریافت اطلاعات از طریق اینترنت و نمایش نرخ آنلاین به همراه فیلم و تصاویر با کیفیت Full HD بر روی تلویزیون
3- تابلو نرخ زن LED دو سیم کارته بدون نیاز به اینترنت با قابلیت نمایش نرخ آنلاین به صورت 7 ردیف ثابت و یک ردیف متن روان

مهم ترین و بارز ترین وجه تمایزهای دستگاه‌های اعلام نرخ تابان گوهر نسبت به دستگاه‌های شرکت‌های دیگر چیست؟
1 – سیستم پشتیبانی قوی و خدمات پس از فروش شرکت از ساعت 8 صبح تا 20:30 دقیقه شب همه روزه پاسخگوی سئوالات و راهنمای مشترکین شرکت می‌باشد.
2 – اعطای گارانتی به دستگاه‌های اعلام نرخ به مدت 5 سال
3 – سیستم نرم افزاری قوی جهت دریافت نرخ لحظه‌ای از مبادی امر و اطلاع رسانی نرخ به صورت لحظه‌ای و بدون خطا
4 – قابلیت نمایش پیام‌های امنیتی متصل به پلیس فتا
5 – شرکت تابان گوهر اولین ارائه دهنده دستگاه‌های اعلام نرخ و دارای گسترده‌ترین شبکه اطلاع رسانی نرخ طلا و مسکوکات در کشور و طرف قرارداد اتحادیه های شهرستان‌های مختلف در سطح کشور می‌باشد.
هزینه‌های دریافتی از مشترکین بابت شارژ ماهیانه و سالیانه دستگاه‌های اعلام نرخ بابت چه خدماتی می‌باشد؟

در حال حاضر با توجه به گستردگی خدمات این شرکت در کل کشور، سرمایه گذاری زیادی بر روی سرورها و شبکه دیتا پشتیبانی کننده دستگاه‌های اطلاع رسانی نرخ و همچنین سیستم پشتیبانی و خدمات پس از فروش این شرکت شده است. همچنین هزینه‌های دریافت نرخ دقیق و درست خرید و فروش طلا در بازار تهران و هزینه‌های نگهداری سرورها و پشتیبانی شبکه دیتا از محل شارژ دریافتی از مشترکین تامین می‌گردد. لذا بر اساس هزینه‌های مرتبط با اعلام نرخ دقیق و درست و متناسب با ارائه خدمات در بالاترین سطح کیفیت به مشترکین، مبلغی به عنوان شارژ سالیانه هرساله تعیین و دریافت می‌گردد.

اپلیکیشن اعلام نرخ به چه صورتی عملکرد دارد؟

جهت آگاهی از نرخ لحظه‌ای (مظنه لحظه‌ای، مظنه فردایی، انس لحظه‌ای و گرم 18 و سکه‌ها به همراه نرخ ارز های رایج) این نرم افزار قابل نصب بر روی انواع گوشی‌های اندروید و آیفون قابل نصب می‌باشد.

فعال سازی و انقضا اپلیکیشن به چه صورت می‌باشد؟
الف: مشترکین کنونی شرکت تابان گوهر نفیس
هر یک از مشترکین تابان گوهر که دستگاه اعلام نرخ دارا باشند با 2 شماره تلفن (نصب بر روی دو گوشی همراه) می‌توانند بدون پرداخت هزینه نرم افزار خود را فعال کنند.
ب: سایراشخاص با پرداخت حق اشتراک سالیانه می‌توانند از خدمات اطلاع رسانی توسط این نرم افزار استفاده نمایند.