پشتیبانی 24 ساعته

ما 24 ساعته و کاملا آنلاین سالم بودن دستگاه شما را بررسی می کنیم

اطلاعات تماس
ایران - اصفهان
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
info@tabangohar.ir
031-33931245

قالبی چندمنظوره برای شرکت های تکنولوژی و استارت آپ

زندگی در ثانیه دوم

مه ساز امنیتی اسنویز

در سیستم مه ساز امنیتی که با عناوین سیستم امنیتی دودزا و مه پاش امنیتی نیز شناخته می‌شود و به محض ورود سارق و احساس خطر دستگاه مه ساز امنیتی فعال شده و با تولید حجم متراکمی از مه غلیظ با ماندگاری بالا در کمترین زمان ممکن ، باعث از بین بردن دید سارق و سلب امکان هرگونه عکس العمل بعدی از وی میگردد بطوریکه تنها راه ممکن برای سارق خروج از محل خواهد بود.

0
سال خدمات پس از فروش
0
سال گارانتی
مه ساز اسنویز
مه ساز اسنویز
مه ساز اسنویز
پخش ویدیو

مشاوره رایگان و ثبت سفارش اسنویز

برای کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت سفارش سیستم مه ساز امنیتی اسنویز اطلاعات خود را وارد کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

"(*)" indicates required fields

سوالات متداول

این دستگاه دارای یک کپسول تحت فشار می باشد که محلول خاصی تحت فشار 16 بار در آن پر شده است. با فشردن شاسی اضطراری یا ریموت یا تحریک سنسور ها ، بلافاصله محلول تحت فشار از کپسول خارج شده و وارد مکانیزم حرارتی خاصی میگردد که در نتیجه آن مه متراکم و غلیظی تولید شده و از سه نازل خروجی دستگاه به بیرون پرتاب میگردد.

دستگاه مه ساز برای کلیه اماکن و محیط های بسته قابل استفاده است و در هر 1 ثانیه قابلیت پوشش 25 حجم متر مکعب را دارد .
لذا به عنوان مثال برای یک مکان با مساحت 25 متر مربع به ارتفاع 3 متر که حجم آن 75 متر مکعب خواهد بود ، این دستگاه در 3 ثانیه چنین مکانی را پر از مه غلیظ می نماید.
برای مکان هایی با متراژ متفاوت میزان زمان پاشش مه بنا به مساحت محل تنظیم می گردد.

در دو طرح سفید و مشکی که دارای قابلیت های متفاوت است .

دستگاه به طور متوسط در حدود 50 تا 60 وات مصرف میکند. یعنی به این صورت میتوان درنظر گرفت که همواره یک لامپ 50 وات روشن باشد.
خیر ، مایع تولید کننده مه و مه تولید شده توسط این دستگاه دارای تاییده ی بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان است .

مه تولید شده اثر مخربی بروی محیط فروشگاه و یا اجسام و طلاها نمیگذارد . در صورتیکه پس از فعال شدن دستگاه و تولید مه در محیط ، درب باز باشد و سیستم تهویه فعال شود.

مه در مدت زمان کمتری از محل خارج شده و هیچ گونه تاثیری بر محیط باقی نمی گذارد. چنانچه پس از فعال شدن دستگاه و تولید مه در محیط ، درب بسته باشد و امکان خروج مه از محل وجود نداشته باشد.

پس از حدود یک ساعت مقداری از آن بر روی کف مغازه و سطوح محیط نشسته و در این حالت بر روی شیشه ها مانند حالت بخار گرفته ایجاد میشود که به راحتی با یک پارچه تمیز و آب قابل پاک کردن است و هیچ گونه اثر تخریبی ندارد.

بله ، در زمانی که برق قطع می شود باطری دستگاه فعال شده و دستگاه از لحظه قطع برق تا 45 دقیقه، قابلیت کار با باطری را داراست.
مه‌ ساز امنیتی اسنویز این دستگاه دارای 5 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.
بله ، با نصب انواع سنسورهای مختلف مانند سنسورچشمی ، این دستگاه همانند یک دزدگیر کامل در موقعیت های شبانه و تعطیلی واحد صنفی ، بلافاصله پس از ورود غیر مجاز به محل ، فعال شده و ضمن ایجاد مه غلیظ ، بوسیله سیستم مخابراتی دستگاه همزمان از طریق سرور پشتیبان با 10 خط تلفن تماس برقرار شده و اعلام هشدار صورت می پذیرد.

در صورتیکه درب ها بسته باشد و سیستم تهویه غیرفعال باشد حداقل 45 دقیقه و درصورتیکه درب باز و سیستم تهویه فعال باشد حداقل 15 تا 20 دقیقه زمان لازم است تا مه تولید شده تخلیه گردد.

مه‌ ساز امنیتی اسنویز تولید مه توسط فشار بالای کپسول و دمای بالایی که دائما در بخش مکانیکی دستگاه آماده بکار است صورت میگیرد .

دمای بخش مبدل مایع به مه حدود 350 درجه سانتیگراد است که با عایق بندی پیشرفته ای که در این بخش صورت گرفته است ضمن جلوگیری از اتلاف حرارتی صرفا در حدود 50 درجه در بدنه دستگاه حس میگردد ، لذا گرم بودن دستگاه نشانه آمادگی دستگاه برای عمل کردن است.

خیر ، مواد تشکیل دهنده مه تاریخ مصرف ندارد و فاسد نمیشود ولی به دلیل اینکه این سیستم امنیتی باید همواره آماده بکار باشد و صحت عملکرد آن جهت حفظ جان و اموال بسیار حساس است ، لذا طبق تایید و الزام نیروی انتظامی باید در فواصل زمانی مشخص دستگاه و اتصالات آن مورد بازبینی و سرویس سالیانه قرار گیرد.

در هنگام انجام سرویس سالیانه کپسول قبلی با کپسول پرفشار جدید جایگزین می شود.

بنابراین محدودیتی در تعداد دفعات تست توسط مشتری در طول دوره استفاده نیز نمی باشد.

دارای 5 سال گارانتی می باشد.

تحویل دستگاه در محل و نصب آن به همراه نصب یک عدد شاسی و یک عدد سنسور چشمی بدون هزینه می باشد ولی هزینه ی سیم کشی و نصب تجهیزات اضافه برعهده خریدار می باشد.

مه‌ ساز امنیتی اسنویز در صورت قطع احتمالی و موقت ارتباط مخابراتی دستگاه ، با توجه به اینکه سیستم مخابراتی دستگاه صرفا برای ارسال وضعیت دستگاه و اطمینان از صحت سلامت آن است، هیچ گونه اخلالی در عملکرد اصلی دستگاه ایجاد نمی شود.

بله ، این دستگاه بنا به زمان پاشش مه تنظیم شده ، به طور معمول توانایی ایجاد مه برای 15 تا20 مرتبه را دارا می باشد.

بله ، ابتدا جهت غیر فعال سازی باید به شرکت درخواست داده شود و پس از غیرفعال سازی به سادگی قابل باز نمودن است ، پس از آن با هزینه ای قابل قبول ، نصب مجدد توسط شرکت انجام می گردد.

با توجه به نکات فنی که باید در راه اندازی و نصب دستگاه رعایت گردد اکیدا توصیه می شود این موارد به شرکت اطلاع داده شود تا کارشناسان فنی مورد تایید شرکت جهت انجام آن اعزام گردند.

تیم فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش شرکت در دوره های زمانی 12 یا 18 ماهه با هماهنگی و اطلاع قبلی به مصرف کننده دستگاه به محل نصب دستگاه آمده و ضمن بررسی کلیه سیم کشی ها ، شاسی ها و سنسورها و تست عملکرد دستگاه ، کپسول دستگاه را تعویض نموده و کلیه اتصالات داخلی دستگاه و بخش های الکترونیکی و سلامت باطری ، چک میگردد و گارانتی دستگاه برای دوره زمانی آینده تمدید می گردد.