نگاه سکه نقدی به بورس کالا

ارزش سکه در معاملات بورس کالا سیر صعودی داشته و این موضوع در تقویت انتظارات صعودی بازیگران بازار نقدی موثری بوده است.

به گزارش تابان گوهر نفیس به نقل از اکوایران، انتظارات افزایشی در بازار سکه بالا رفته است. روز یکشنبه قیمت سکه بالای سطح ۳۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان باقی ماند؛ موضوعی که در تقویت انتظارات افزایشی تاثیر داشت، چراکه معامله‌گران فنی باور دارند در بالای سطح یاد شده، جسارت خریداران بالاست و اهداف قیمتی بلندتری را در نظر خواهند داشت.

 
در کنار این، ارزش سکه در معاملات بورس کالا سیر صعودی داشته و این موضوع در تقویت انتظارات صعودی بازیگران بازار نقدی موثری بوده است.

دیروز سکه رفاه در بازار بورس کالا بالای کانال ۳۶ میلیون تومان معامله شد و نگاه بازیگران فلز گرانبهای داخلی بازار سبزه میدان را به خود خیره کرد. 

بیشتر بازیگران بورسی دیروز عنوان می‌کردند که بانک مرکزی، سکه خریداران اوراق سلف سکه را تحویل نداده است و همین موضوع زمینه‌ساز ایجاد جو صعودی شد. دیروز بانک مرکزی وعده داد که سکه خریداران را به صورت فیزیکی تحویل خواهد داد و ممکن است این خبر در روز جاری، جو صعودی بازار را کمرنگ کند.

شاید در روز جاری افزایش قیمت دلار به کمک صعودی‌های بازار سکه بیاید ولی حداقل در روز گذشته اسکناس آمریکایی نیز توان شکست مرز ۵۵ هزار تومان را نداشت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × پنج =

آخرین مطالب مجله تابان گوهر