• 031-33931240
  • ایران - اصفهان - شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان

سرقت مسلحانه نافرجام طلافروشی در شهرستان حاجی آباد استان هرمزگان فروردین 1401

در روز 28 فروردین 1401 سه نفر سارق مسلح به مغازه یک طلافروشی در حاجی آباد هرمرگان حمله کردند. یکی از سارق‌ها با ورود به مغازه اقدام به تهدید طلافروش می‌کند که با اقدام به موقع طلافروشی در زدن شاسی مه ساز اسنویز، سارقین از مغازهمتواری می‌شوند.

این سیزدهمین بار بود که دستگاه مه ساز امنیتی اسنویز از یک سرقت مسلحانه پیشگیری کرد و ناجی جان و مال یک طلافروش شد.

سرقت طلافروشی حاجی آباد

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از ناکامی سارقان در سرقت از مغازه طلافروشی به دلیل فعال شدن سریع سیستم هشدار الکترونیک، سیستم دودزا و استفاده از شیشه‌های ضد گلوله در شهرستان حاجی آباد خبر داد.

سردار غلامرضا جعفری در تشریح جزئیات این خبر گفت: برابر اعلام هشدار از طریق سیستم الکترونیک به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ در خصوص وقوع یک فقره سرقت از مغازه طلا فروشی در مرکز شهر حاجی آباد، بلافاصله مأموران برای رسیدگی به موضوع به محل اعلامی اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران در محل مشاهده شد که سارقان که سه نفر بوده‌اند حدود ساعت هشت شب به سوی این طلافروشی تیراندازی نموده که خوشبختانه به علت هوشیاری صاحب مغازه و رعایت هشدارها و ملاحظات پلیسی و مجهز نمودن به سیستم‌های ضد سرقت و ویترین ضدگلوله سارقان ناکام مانده و با توجه به حضور مأموران و تجمع شهروندان از محل متواری شدند.

مه ساز امنیتی اسنویز

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره سیستم مه ساز امنیتی اسنویز روی دکمه زیر کلیک کنید.
مه ساز امنیتی

سرقت طلافروشی حاجی آباد فروردین 1401

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − سه =

آخرین مطالب مجله تابان گوهر