• 031-33931240
  • ایران - اصفهان - شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان

سرقت مسلحانه نافرجام طلافروشی در خانه اصفهان استان اصفهان فروردین 1401 (+ویدیو)

در روز 28 فروردین 1401 یک نفر سارق مسلح به مغازه یک طلافروشی در منطقه خانه اصفهان استان اصفهان حمله کرد. سارق مسلح پس از ورود به مغازه با متصدی طلافروشی درگیر می‌شود. اما مرد طلافروش با توانمندی خود سارق را خلع سلاح می‌کند و در همین لحظه به فرمان او، مه ساز امنیتی اسنویز توسط شاگرد مغازه فعال می‌شود و کل فضای مغازه پر از مه می‌شود. این دوازدهمین باری بود که دستگاه مه ساز امنیتی اسنویز ناجی جان چند انسان شد.

نمایش ویدیو درباره سرقت طلافروشی اصفهان

در پی سرقت طلافروشی اصفهان سرهنگ جواد درستکار اظهار داشت: ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح روز ۲۸ فروردین ماه مأموران واحد گشت کلانتری ۲۷ خانه اصفهان با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از وقوع سرقت مسلحانه در یک طلافروشی نزدیک حوزه مأموریتی خود مطلع و کمتر از ۵ دقیقه در محل حاضر می‌شوند.

وی افزود: پیش از ورود مأموران پلیس، متصدی این طلافروشی سیستم امنیتی مغازه را فعال می‌کند و سارق که سردرگم شده بود، بدون اینکه بتواند کاری انجام دهد و راه فراری داشته باشد با حضور سریع و به موقع مأموران پلیس در محل دستگیر می‌شود.

رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: از این سارق ۲۰ ساله یک قبضه کلت کمری با یک خشاب حاوی ۱۳ فشنگ که ۲ تیر را داخل مغازه شلیک کرده بود به همراه یک تیغه تبر کشف شده است.

سرقت طلافروشی اصفهان

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 12 =

آخرین مطالب مجله تابان گوهر