سرقت مسلحانه نافرجام طلافروشی در غرب استان تهران تیر 1401 (+ویدیو)

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری عاملان سرقت طلافروشی غرب تهران خبر داد و گفت: متهمان قصد داشتند برای دومین بار اقدام به سرقت کنند که ناکام ماندند.

نمایش ویدیو درباره سرقت طلافروشی غرب تهران

سرقت طلافروشی غرب تهران

به گزارش تابان گوهر نفیس به نقل از رکنا رکنا، سرهنگ کارآگاه ” علی ولیپور گودرزی ”  اظهار کرد: با وقوع یک فقره سرقت مسلحانه نافرجام از طلافروشی در غرب تهران، رسیدگی به پرونده این سرقت در دستور کار تیمی ماهر از کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه کارآگاهان دقایقی پس از سرقت در طلافروشی حاضر شدند افزود متهمان با سلاح گرم اقدام به سرقت از طلافروشی کردند. و پس از اینکه موفق نشدند با خودرو سمند خود از محل طلافروشی گریختند.

رئیس پلیس آگاهی تهران عنوان کرد؛ از سوی دیگر بررسی‌‌ها نشان داد که متهمان پس از سرقت نافرجام طلافروشی، راهی استان قم شده‌اند. چند روزی را در آنجا برای سرقت مسلحانه دیگر ساکن شده‌اند.

شناسایی مخفیگاه متهم سرقت طلافروشی با رصد‌های اطلاعاتی

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی بیان کرد؛ با رصد‌های اطلاعاتی مخفیگاه متهمان شناسایی شد. در ادامه گفت بنابر اهمیت و حساسیت موضوع و برای جلوگیری از سرقت دیگر، کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی راهی استان قم شدند. و در یک عملیات غافلگیرانه این باند 4 نفره را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی گفت: متهمان پس از انتقال به اداره یکم پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود اعتراف کردند. و همینطور از مخفیگاه آن‌ها یک کلت کمری و ادوات سرقت نیز کشف شد.

سرهنگ گودرزی در پایان خاطر نشان کرد: متهمان جهت کشف جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی قرار دارند. و تحقیقات تکمیلی نیز آغاز شده است.

این شانزدهمین بار بود که دستگاه مه ساز امنیتی اسنویز، جان و مال یک طلافروش را نجات داد.

مه ساز امنیتی اسنویز

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره سیستم مه ساز امنیتی اسنویز روی دکمه زیر کلیک کنید.
مه ساز امنیتی
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 13 =

آخرین مطالب مجله تابان گوهر