بگردان حال ما را به نیکوترین حال…

اینجانب فرارسیدن عید نوروز باستانی و شکوه پیک بهاران و آغاز سال نو را به تمامی شما عزیزان تبریک و شادباش عرض نموده و از درگاه ایزد منان مسئلت دارم این تقارن مبارک با ماه ضیافت الهی، سالی سرشار از برکت و رحمت را برای همه ما رقم بزند.

 

سالی که گذشت ما در شرکت تابان گوهر نفیس به خود کفایی و تولید محصولات جدید و اشتغال زایی خوبی رسیدیم که این امر جز با تلاش‌ و کوشش‌ تمامی ارکان شرکت امکان پذیر نبود. ضمن عرض خداقوت و تبریک بابت این موفقیت، باید اذعان داشت که وارد مرحله جدیدی از کسب و کار خودمان شده‌ایم، انتظارات از ما بیشتر شده است و باید همت کنیم تا در سال‌های آینده اهداف والاتری را دنبال کنیم تا یاری‌رسان مردم عزیزمان در شرایط سخت باشیم.

 

شرکت همواره در مسیر روشن و شفافی در حال حرکت است همه ما در راستای یک هدف مشترک در حال فعالیت هستیم که آن چیزی نیست جز ایجاد منفعت برای مردم عزیزمان. ما طی این سال‌ها در شرکت تلاش کردیم، در حوزه اصلاح زیرساخت ها و فرآیند ها حرکت رو به جلو داشته باشیم، دائماً خودمان را به‌روز کنیم و اقدامات نوآورانه داشته باشیم.

 

یکی از جذاب‌ترین اتفاقات سالیان گذشته در شرکت، ایجاد وفاق و همدلی در کلیه سطوح سازمانی بود که انتظار می‌رود با حفظ همین روحیه به استقبال سال جدید برویم و در کنار همدیگر با چالش‌ها مواجه شویم و مسائل را حل و اشکالات احتمالی را مرتفع کنیم و همچنین با یک برنامه‌ریزی منسجم در راستای اهداف متعالی حرکت کنیم.

 

اینجانب بار دیگر فرا رسیدن نوروز باستانی 1403 را حضور یکایک خانواده بزرگ و محترم تابان گوهر نفیس اعم از مدیران سرپرستان و کارمندان نمایندگان در سراسر کشور و و همه مشتریان عزیز صمیمانه تبریک و شادباش می‌گویم.

 

باشد که با عشق و شور و اشتتیاق در کنار خانواده ، روزگاری شاد و مملو از سلامتی را بگذارنید و در کنار خانواده بزرگ تابان گوهر ، لحظات را به نیکویی سپری کنید. نشاط، سر افرازی و پیروزی مستمر را برایتان آرزومندم.

 

سهیل ساعدی
مدیر عامل شرکت تابان گوهر نفیس

۱۴۰۳/۱/۱

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × دو =

آخرین مطالب مجله تابان گوهر