از برگزاری میز طلا تا بازدید از معدن فیروزه

کمتر از ۳ روز تا آغاز بزرگ‌ترین رویداد طلای شرق کشور یعنی هشتمین دوره نمایشگاه تخصصی مشهد باقی مانده است. در رابطه با همین موضوع با آقای صدرزاده مدیرعامل شرکت مدیریت پروژه‌های نمایشگاهی مشهد و برگزار کننده این نمایشگاه گفتگویی داشته‌ایم که شما را به شنیدن آن دعوت می‌کنیم

نمایش ویدیو درباره جزئیات هشتمین نمایشگاه طلا و جواهر مشهد

سید علیرضا صدرزاده، مدیرعامل شرکت مدیریت پروژه‌های نمایشگاهی شهر مشهد، در خصوص زمان برگزاری نمایشگاه مشهد و جزئیات آن اینچنین گفت: نمایشگاه طلا، جواهر و نقره و گوهر سنگ‌ها در شهر مشهد از 9 تا 12 آذر برگزار خواهد شد. در این دوره از نمایشگاه طبق آمار حدود یکصد و پنجاه شرکت در حوزه‌های مختلف حضور دارند که در فضایی به مساحت 15 هزار متر مربع نمایشگاه برگزار خواهد شد.

علیرضا صدرزاده، در خصوص رویدادهای موازی با نمایشگاه نیز گفت: در کنار نمایشگاه چند رویداد داریم که شامل روز اول نمایشگاه، میز طلا داریم و در روز دوم برنامه‌ای تدارک دیده شده است تا از پیشکسوتان صنعت طلا و جواهر استان خراسان دعوت به عمل آید و در مراسمی باشکوه از آن‌ها تجلیل خواهد شد. از گذشته سنگ فیروزه به عنوان یکی از سوغات که منشأ آن در نیشابور بوده است، یاد شده است. لذا برای علاقه ‌مندان به این حوزه توری تدارک دیده‌ایم که روز شنبه روز سوم نمایشگاه بازدیدی از معدن فیروزه داشته باشند. همچنین در روز شنبه برای بازدید از موزه خراسان، توری در نظر گرفته شده است که علاقه مندان می‌توانند در این تور شرکت کنند.

وی همچنین افزود: در آخرین روز نمایشگاه یعنی روز یکشنبه، مراسمی برگزار خواهد شد که از شرکت کنندگان در این نمایشگاه تجلیل خواهد شد. همزمان با نمایشگاه چند دوره آموزشی و چند کارگاه آموزشی تدارک دیده شده است. علاوه بر این‌ها برنامه‌هایی در حوزه‌ی ساخت و ساز، آموزش، طراحی، حضور فناوری‌های جدید در ساخت و ساز و حوزه دانش بنیان خواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت مدیریت پروژه‌های نمایشگاهی شهر مشهد، در خصوص حضور غرفه داران و بازدیدکنندگان خارجی گفت: در زمینه‌های طراحی و در زمینه ماشین‌ آلات، کشورهایی که با ما کار می‌کنند عمدتاً کشور ترکیه می‌باشد که روابط خوبی با آن‌ها داریم. چند شرکت از کشور ترکیه دعوت کردیم. همچنین از بازار مصنوعات طلا ایران کشور افغانستان دعوت شده است که به نمایشگاه تشریف بیاورند.

سید علیرضا صدر زاده در پایان سخنان خود اینچنین گفت: تمام برنامه ریزی‌ها انجام شده است و امیدوارم شرکت کنندگان با حضور در این نمایشگاه و شرکت در دوره‌هایی تدارک دیده شده خاطره خوبی را از نمایشگاه طلا و جواهر مشهد به یاد داشته باشند و به اهدافشان برسند.

جزئیات هشتمین نمایشگاه طلا و جواهر مشهد

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − چهار =

آخرین مطالب مجله تابان گوهر