• 031-33931240
  • ایران - اصفهان - شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان

جزئیات برگزاری هشتمین نمایشگاه طلای مشهد

هشتمین نمایشگاه تخصصی طلا، جواهر، نقره، فیروزه، ساعت، گوهرسنگ‌ها، ماشین‌آلات و صنایع وابسته از تاریخ 9 الی 12 آذرماه در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می‌شود. در گفتگو با یوسف تقی‌زادگان، رئیس اتحادیه طلا، جواهر و نقره مشهد، از جزئیات برگزاری نمایشگاه باخبر شده‌ایم. شما را به شنیدن این گفتگوی اختصاصی دعوت می‌کنیم. (+نسخه صوتی)

نمایش ویدیو درباره جزئیات برگزاری هشتمین نمایشگاه طلای مشهد

یوسف تقی‌زادگان، رئیس اتحادیه طلا، جواهر و نقره مشهد در خصوص زمان برگزاری نمایشگاه مشهد اینچنین گفت: هشتمین نمایشگاه طلا و جواهر، نقره، سنگ‌های قیمتی و ماشین آلات وابسته به این صنعت در تاریخ پنجشنبه 9 آذر 1402 افتتاح می‌شود و تا 12 آذرماه ادامه خواهد داشت. این نمایشگاه طلا و جواهر مشهد در سالن 5 هزار متری فردوسی نمایشگاه مشهد برگزار خواهد شد. با توجه به سالن 5 هزار متری فردوسی، امسال نمایشگاه را به دو بخش تفکیکی شامل یک بخش مخصوص طلا و جواهر و یک بخش دیگر هم مخصوص نقره و ماشین آلات در آورده‌ایم. همچنین غرفه‌های در نظر گرفته شده از استقبال خوبی برخوردار شده‌اند و تقریباً می‌شود گفت ظرفیت‌ها پر شده است. حتی بسیاری از شرکت‌های خارجی نیز برای حضور در نمایشگاه دعوت به عمل آمده است تا ماشین آلات خودشان را به نمایش بگذارند.

 

رئیس اتحادیه طلا و جواهر مشهد، در دعوت برای حضور در نمایشگاه گفت: از کلیه همکاران دعوت می‌کنم که در این نمایشگاه حضور پیدا کنند و به کلیه اتحادیه‌های طلا و جواهر ایران دعوت نامه ارسال خواهد شد که از هر اتحادیه‌ حتماً دو نفر مهمان ما هستند تا به نمایشگاه تشریف بیاورند. از طرفی از تمامی همکاران صنفی خود در کل کشور دعوت می‌کنم که حتماً از این نمایشگاه که برابری با نمایشگاه‌های خارجی دارد بازدید کنند.

پوستر هشتمین نمایشگاه طلا و جواهر مشهد

پوستر هشتمین نمایشگاه طلا و جواهر مشهد
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + 13 =

آخرین مطالب مجله تابان گوهر