رالی صعود انس طلا ادامه دارد؟

هفته جنون امیز طلای جهانی به پایان رسید و انس موفق شد رکوردهای جدیدی را کسب کند. طلای جهانی که برای اولین بار در چند سال گذشته در 8 روز کاری اخیر خود مثبت بوده است موفق شد سقف تاریخی خود را شکسته و به محدوده 2190 دلاری نفوذ کند

نمایش ویدیو درباره صعود انس طلا ادامه دارد

صعود انس طلا ادامه دارد؟

با توجه به اینکه افزایش نرخ بیکاری در آمریکا، احتمال آغاز زودهنگام روند کاهش نرخ بهره فدرال رزرو را افزایش داده است، سرمایه گذاران به امید کسب سود به سمت بازار طلا هجوم آورده اند و این امر یکی از عوامل مهم افزایش قیمت طلاست. حالا سوال اینجاست که رالی صعودی انس طلا در این هفته هم ادامه خواهد داشت؟

نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز

در آخرین نظرسنجی طلای هفتگی کیتکو تقریبا نیمی از تحلیلگران و اکثر معامله گران هفته پیش روی انس طلا را صعودی ارزیابی می کنند. این هفته، 14 تحلیلگر وال استریت در نظرسنجی کیتکو شرکت کردند که از این تعداد 6 کارشناس این هفته را صعودی و فقط 2 تحلیلگر آن را نزولی پیش بینی می کنند و 6 نفر دیگر، نسبت به روند طلا در این هفته بی طرف بودند.

نتایج نظرسنجی آنلاین کیتکونیوز

در نظرسنجی آنلاین کیتکو نیز 296 نفر شرکت کردند که از این تعداد، 173 نفر هفته پیش روی انس طلا را صعودی پیش بینی می کنند. این در حالی است که 67 نفر قیمت را نزولی پیش بینی کرده و 56 نفر نسبت به چشم انداز کوتاه مدت این فلز گرانبها بی طرف بودند

نظرات تحلیلگران سایت کیتکونیوز

رئیس مدیریت دارایی آدریان دی هفته پیش روی انس طلا را صعودی پیش بینی کرد و افزود: به احتمال زیاد، خریداران جدید به غیر از بانک های مرکزی این هفته وارد بازار خواهند شد و این حرکت منجر به صعود طلا خواهد شد.

دارین نیوسام، تحلیلگر ارشد بازار در Barchart.com که هفته پیش رو را نزولی پیش بینی کرده است گفت: طلا ممکن است در اوایل هفته پیش رو کاهشی شود چرا که رئیس فدرال رزرو گفته است که انتظار کاهش نرخ بهره در نشست ماه مارس را نداشته باشید.

شان لوسک، یکی از مدیران هجینگ تجاری در والش تریدینگ، معتقد است که همه نشانه‌ها حاکی از آن است که این افزایش با خرید دولتی هدایت می‌شود. وی افزود: چین بدون سر و صدا به ذخایر خود اضافه کرده است و دیگر کشورها هم برای حمایت از ارزهای خود به خرید طلا ادامه خواهند داد.

به نظر شما آیا رالی صعودی انس طلا در این هفته هم ادامه خواهد داشت؟ نظر خود را برای ما کامنت کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − سه =

آخرین مطالب مجله تابان گوهر