طلا به مدار صعودی برمی‌گردد؟

در این ویدیو از رسانه تابان گوهر، تحلیلگران سایت کیتکو، روند قیمت انس جهانی طلا در هفته پیش روی بازارهای جهانی را بررسی کرده اند.

نمایش ویدیو درباره طلا به مدار صعودی برمی‌گردد

طلا که در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته گذشته به صورت رنج معامله می شد پس از انتشار صورتجلسه نشست فدرال رزرو به شدت کاهشی شد چرا که به نظر می رسید که فدرال رزرو برای کاهش نرخ بهره عجله ای ندارد. طلا سرانجام در هفته گذشته بازارهای مالی با عدد 2045 دلار برای هر انس به کار خود پایان داد. حالا سوال اینجاست که آیا انس جهانی طلا در هفته پیش رو به مدار صعودی باز خواهد گشت؟

نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز

در آخرین نظرسنجی طلای هفتگی کیتکو، با اینکه اکثر تحلیلگران هفته پیش رو را صعودی ارزیابی می کنند، سرمایه گذاران نسبت به روند هفته آینده تردید دارند. این هفته، 9 تحلیلگر وال استریت در نظرسنجی کیتکو شرکت کرده که از این تعداد، 6 کارشناس این هفته را صعودی، 1 تحلیلگر آن را نزولی و 2 نفر باقیمانده، نسبت به روند طلا در این هفته بی طرف بودند.

نتایج نظرسنجی آنلاین کیتکونیوز

در نظرسنجی آنلاین کیتکو نیز 301 نفر شرکت کردند که از این تعداد، 149 نفر هفته پیش روی انس طلا را صعودی پیش بینی می کنند. این در حالی است که 76 نفر قیمت را نزولی پیش بینی کرده و 73 نفر نسبت به چشم انداز کوتاه مدت این فلز گرانبها بی طرف بودند.

نظرات تحلیلگران سایت کیتکونیوز

رئیس مدیریت دارایی آدریان دی که دیدگاه کوتاه مدت خود را تغییر داده است، روند انس در هفته پیش رو را صعودی پیش بینی کرد و گفت: فدرال رزرو دیگر تغییر مسیر نخواهد داد فقط شاید کمی آهسته تر از حد انتظار، نرخ بهره را کاهش دهد.

شان لوسک، یکی از مدیران تامین مالی تجاری در والش تریدینگ گفت: اگر جنگ در خاورمیانه گسترده تر شود قیمت طلا و نقره بالاتر خواهد رفت و من پیش بینی میکنم که از الان تا ولنتاین قیمت طلا به 2175 دلار خواهد رسید.

مارک چندلر، مدیر عامل بنوکبرن گلوبال فارکس که طلا را در هفته پیش رو خنثی پیش بینی کرده است گفت: طلا منتظر گزارش CPI یا همان تورم است که در این هفته منتشر خواهد شد و پس از آن جهت گیری خواهد کرد.

به نظر شما آیا انس جهانی طلا در هفته پیش رو به مدار صعودی باز خواهد گشت؟ نظر خود را برای ما کامنت کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − 10 =

آخرین مطالب مجله تابان گوهر