انس و سقف تاریخی جدید؟

در این ویدیو از رسانه تابان گوهر، تحلیلگران سایت کیتکو، روند قیمت انس جهانی طلا در هفته پیش روی بازارهای جهانی را بررسی کرده اند.

نمایش ویدیو درباره پیش بینی سقف تاریخی انس طلا

پیش بینی سقف تاریخی انس طلا

صعود 66 دلاری انس جهانی طلا در هفته گذشته باعث شد تا این فلز گرانبها قوی ترین کندل صعودی خود را در نزدیکی سقف تاریخی اش رقم بزند و راه را برای شکستن سقف 2081 دلاری هموار کند. انس جهانی طلا در تمامی روزهای هفته گذشته بالاتر از محدوده 2000 دلار معامله شد و به دنبال سخنرانی جروم پاول در روز جمعه و اطمینان معامله گران نسبت به توقف افزایش نرخ بهره آمریکا، صعودی 35 دلاری را تجربه کرد و با عدد 2071 دلار به کار خود در هفته گذشته بازارهای مالی پایان داد. حالا انس تا سقف تاریخی اش فقط 10 دلار فاصله دارد و برای شکستن این سقف تاریخی آماده تر از همیشه به نظر می رسد و باید منتظر ماند تا ببینیم سقف تاریخی انس طلا در هفته پیش رو شکسته خواهد شد؟

نظرسنجی هفتگی طلا کیتکونیوز

آخرین نظرسنجی طلای هفتگی کیتکو نشان می‌دهد که سرمایه گذاران و معامله گران با اطمینان بیشتری نسبت به تحلیلگران، هفته پیش روی طلای جهانی را صعودی پیش بینی می‌کنند. این هفته، 15 تحلیلگر وال استریت در نظرسنجی کیتکو شرکت کرده که از این تعداد، 8 کارشناس یا 53% این هفته را صعودی و 5 تحلیلگر یا 33 درصد این هفته را نزولی پیش بینی کرده اند و فقط 2 نفر یا 13 درصد، نسبت به روند طلا در هفته آینده بی طرف بودند.

نتایج نظرسنجی آنلاین کیتکونیوز

در نظرسنجی آنلاین کیتکو نیز 763 نفر شرکت کردند که از این تعداد، 495 نفر یا 65% هفته پیش روی انس طلا را صعودی پیش بینی می کنند. این در حالی است که 155 نفر یا 20% قیمت را نزولی پیش بینی کرده و 114 نفر یا 15% نسبت به چشم انداز کوتاه مدت این فلز گرانبها بی طرف بودند.

هفته پیش روی بازارهای مالی با انتشار فرصت‌های شغلی ایالات متحده در روز سه‌شنبه، استخدام نیرو در بخش غیرکشاورزی در روز چهارشنبه، گزارش ادعای بیکاری در روز پنجشنبه، و میانگین درآمد ساعتی ماهانه در روز جمعه، تحت سلطه داده‌های اشتغال خواهد بود.

نتایج نظرسنجی آنلاین کیتکونیوز

اوله هانسن، رئیس استراتژی کالا در بانک ساکسو، روند این هفته انس را نزولی پیش بینی کرد و افزود: به نظر من طلا قبل از حرکت به سمت شکستن سقف تاریخی اش در پایان سال، تا محدوده 2010 دلار اصلاح خواهد کرد

دارین نیوزوم، تحلیلگر ارشد بازار در Barchart.com، که نسبت به روند طلا در هفته پیش رو خوش بین است گفت: با وجود اینکه در بازار بیش از حد طلا خریده شده است ولی به نظرم سرمایه گذاران دلیلی برای توقف خرید طلا ندارند

مارک چندلر، مدیر عامل Bannockburn Global Forex نیز معتقد است که انس طلا در این هفته عقب نشینی خواهد کرد.
چندلر افزود: یک گزارش شغلی جامد در این هفته می تواند انس را تا محدوده 2006 دلار پایین بیاورد

مارک لیبوویت، ناشر VR Metals/Resource Letter، با اشاره به روند نزولی دلار آمریکا، روند طلا را صعودی پیش بینی کرد و افزود: تا زمانی که دلار آمریکا در روند نزولی قرار دارد، طلا صعودی خواهد بود

به نظر شما آیا انس طلا سقف تاریخی اش را خواهد شکست؟ نظر خود را برای ما کامنت کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + هشت =

آخرین مطالب مجله تابان گوهر