حمایت اصلی انس طلا کجاست؟

هفته گذشته بازارهای مالی با ریزش طلا همراه بود و انس جهانی کاهشی شد. با اینکه انس در طول هفته گذشته در تمامی روزها به جز سه شنبه، کاهشی بود ولی حمایت 2000 دلاری طلا از دست نرفت و طلا در محدوده 2024 دلار به کار خود در هفته گذشته بازارهای مالی پایان داد. حالا سوال اینجاست که حمایت محکم 2000 دلاری انس طلا، این فلز گرانبها را صعودی خواهد کرد؟

پخش ویدیو

نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز

در آخرین نظرسنجی طلای هفتگی کیتکو اکثر تحلیلگران و نزدیک به یک سوم معامله گران، هفته پیش روی بازارهای مالی را خنثی پیش بینی می‌کنند. این هفته، 12 تحلیلگر وال استریت در نظرسنجی کیتکو شرکت کردند که از این تعداد 4 کارشناس این هفته را صعودی و فقط 1 تحلیلگر آن را نزولی پیش بینی کرده و 7 نفر دیگر، نسبت به روند طلا در این هفته بی طرف بودند

نتایج نظرسنجی آنلاین کیتکونیوز

در نظرسنجی آنلاین کیتکو نیز 165 نفر شرکت کردند که از این تعداد، 77 نفر هفته پیش روی انس طلا را صعودی پیش بینی می کنند. این در حالی است که 37 نفر قیمت را نزولی پیش بینی کرده و 51 نفر نسبت به چشم انداز کوتاه مدت این فلز گرانبها بی طرف بودند.

نظرات تحلیلگران سایت کیتکونیوز

رئیس مدیریت دارایی آدریان دی که هفته پیش رو را صعودی پیش بینی کرده است، گفت: پس از اینکه جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، انتظارات برای کاهش کوتاه مدت نرخ بهره را از بین برد طلا عقب نشینی کرد ولی نکته مهم اینجاست که شروع بازار صعودی به تعویق افتاده و لغو نشده است.

جیمز استنلی، استراتژیست ارشد بازار در Forex.com که هفته گذشته را کاهشی پیش بینی کرده بود، گفت: به نظرم خریداران طلا، محدوده 2000 دلاری را به خوبی حفظ کرده اند و من این هفته را صعودی پیش بینی می‌کنم.

باب هابرکورن، کارگزار ارشد کالا در RJO Futures که نسبت به روند انس در این هفته بی طرف بود، گفت: طلا در محدوده 2000 تا 2075 دلار گیر کرده است و اگر حمایت 2000 دلاری از دست برود، انس تا 1950 دلار کاهشی خواهد شد.

تحلیل قیمت طلای جهانی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + 19 =

آخرین مطالب مجله تابان گوهر