نیم نگاهی بر غرفه تابان گوهر نفیس در چهاردهمین نمایشگاه طلای تهران

شرکت دانش بنیان تابان گوهر نفیس در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی طلا، جواهر، نقره، ساعت و صنایع وابسته تهران شرکت کرد.

غرفه تابان گوهر نفیس در نمایشگاه امسال با طراحی خاص و چشم نواز به زعم اکثر شرکت کنندگان جزو بهترین غرفه‌های امسال نمایشگاه تهران بود و از همین رو با اسقبال خوبی همراه شد.

در غرفه امسال نیز پرسنل شرکت تابان گوهر نفیس در راهروی مه ساز امنیتی با اشاره به ۲۲ بار نجات جان و مال طلافروشان توسط دستگاه اسنویز، طلافروشان و مدعوین را با عملکرد دستگاه امنیتی مه ساز اسنویز آشنا کرده و لزوم تجهیز واحدهای طلافروشی به این دستگاه را خاطرنشان می کردند.

دیواره دستگاه‌های اعلام نرخ شرکت نیز با استقبال خوبی همراه بود و نرخ طلا و مسکوکات طلا را به صورت لحظه‌ای به افراد حاضر در غرفه نشان می‌داد.

قسمت پلاتو غرفه تابان گوهر نفیس که از جذابیت خاصی برخوردار بود، میزبان رؤسای اتحادیه‌های طلا و جواهر کشور برای مصاحبه‌های چالشی بود.

در روز اول نمایشگاه و همزمان با افتتاحیه دکتر محمدمهدی برادران معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت به همراه مشاوران خود با همراهی حجت شفائی، رئیس انجمن تولید کنندگان و صادرکنندگان و مسئول برگزاری نمایشگاه و همچنین نادر بذرافشان، رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران از غرفه تابان گوهر حضور یافت و از نزدیک با دستگاه مه ساز امنیتی اسنویز آشنا شد. و این دستگاه را در زمره دستگاه های کارآمد برشمرد و افزود: باید شرایط الزامی شدن نصب این مدل دستگاه‌ها را در صنوف پرخطر فراهم کرده تا شاهد آسیب رسیدن به جان و مال این صنف‌ها نباشیم.

در بازه چهار روزه نمایشگاه طلا و جواهر تهران برخی از اعضای هیئت رئیسه اتحادیه های شهر های مختلف از جمله تهران، اصفهان، یزد، مشهد، کرمان، گرگان، خرم آباد، کرج، کردستان و… از غرفه شرکت بازدید کردند. و با جدیدترین دستاوردهای شرکت دانش بنیان تابان گوهر نفیس از نزدیک آشنا شدند.

مدیرکل استاندارد تهران که از دیگر بازدیدکننده‌های غرفه شرکت بود با حضور و آشنایی با عملکرد دستگاه مه ساز امنیتی اسنویز به لزوم فراهم کردن شرایط برای تعریف استاندارد ملی ایران برای این دستگاه دانش بنیان اشاره کرد و افزود: دستگاه‌هایی که با جان مردم ارتباط مستقیم دارند حتما باید تاییدیه‌های لازم از اداره استاندارد را داشته باشند که خوشبختانه شرکت تابان گوهر نفیس تاییدیه cop محصول دانش بنیان را برای این دستگاه اخذ کرده است.

در روز پایانی نمایشگاه، حجت شفائی، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان و مسئول برگزار نمایشگاه به همراه نادر بذرافشان، رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران و دیگر مسئولین برگزاری نمایشگاه با حضور در غرفه تابان گوهر نفیس و اهدای لوح تقدیر از حضور ارزشمند شکت دانش بنیان تابان گوهر نفیس در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته قدردانی کردند.

مه ساز امنیتی اسنویز

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره سیستم مه ساز امنیتی اسنویز روی دکمه زیر کلیک کنید.
مه ساز امنیتی
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − سیزده =

آخرین مطالب مجله تابان گوهر