تابان گوهر نفیس میزبان هیات رئیسه جدید اتحادیه‌های طلای اصفهان و مشهد (ویدیو)

روز گذشته هیئت رئیسه جدید اتحادیه‌های طلا و جواهر اصفهان و مشهد با حضور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از دستاوردهای شرکت تابان گوهر نفیس بازدید کردند.

در راستای رسالت شرکت تابان گوهر مبنی بر ارتباط موثر و سازنده اتحادیه‌های طلا و جواهر کشور، هیأت رئیسه اتحادیه طلا، جواهر و نقره مشهد که به دعوت شرکت تابان گوهر نفیس به اصفهان سفر کرده بودند با حضور در اتحادیه طلا و جواهر اصفهان به بررسی مشکلات صنف پرداختند.

نمایش ویدیو درباره اتحادیه‌های طلا و جواهر اصفهان و مشهد

در این جلسه هم اندیشی مشترک که با حضور هیأت رئیسه اتحادیه دو شهر اصفهان و مشهد و مدیران شرکت تابان گوهر نفیس برگزار شد با بررسی مشکلات مختلف صنف، موضوع عیارسنجی و کیفیت طلای آبشده مورد بحث دقیق قرار گرفت.

در ادامه هیئت رئیسه اتحادیه‌های طلا و جواهر اصفهان و مشهد با حضور در ساختمان مرکزی شهرک علمی تحقیقاتی استان اصفهان در جریان فعالیت‌های شرکت تابان گوهر نفیس در شهرک علمی تحقیقاتی قرار گرفتند.

هیئت رئیسه جدید اتحادیه‌های طلا و جواهر اصفهان و مشهد

رییس پارک علم و فناوری شیخ بهایی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با اشاره به نقش شرکت‌های دانش بنیان در اقتصاد کشور، گفت: خوشبختانه در پارک علم و فناوری شیخ بهایی اصفهان، بستر مناسب برای رشد و شکوفایی شرکت های دانش بنیان فراهم شده است.

حمید مهدوی با اشاره به رویکرد شرکت‌های دانش بنیان مبنی بر رفع نیاز ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی، گفت: شرکت تابان گوهر نفیس اولین شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک است که با به کارگیری نیروهای نخبه و مستعد، دانش را برای رفع نیازهای اصناف و بازاریان به خدمت گرفته است و از این بابت منحصر به فرد است.

هیئت رئیسه اتحادیه‌های طلا اصفهان و مشهد

در پایان نیز آقایان یوسف تقی زادگان، سیدرضا اخلاقی شریعت، داود آموزگار، حمیدرضا صادقیه، سیدمحمدرضا صبورحسینی نژاد، سعید نخ فروش، رضا سالم دوست و ابراهیم مهری از هیأت رییسه اتحادیه طلا، جواهر و نقره مشهد و آقایان حمیدرضا نیکخواه، محسن طلائی مینائی، ابراهیم حبیب الهی و حسین عسگری فر از هیأت رئیسه اتحادیه‌های طلا و جواهر اصفهان و مشهد با حضور در شرکت تابان گوهر از بخش خدمات و تحقیق و توسعه شرکت بازدید کردند. و در اثنای بازدید از خط تولید مه ساز امنیتی با نحوه ساخت و سطح کیفی دستگاه اسنویز و همچنین عملکرد آن آشنا شدند.

هیئت رئیسه اتحادیه طلا و جواهر مشهد
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + نوزده =

آخرین مطالب مجله تابان گوهر