پانزدهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران

حدودا یک ماه دیگر پانزدهمین نمایشگاه بین المللی طلا، جواهر، نقره، سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی، ساعت و صنایع وابسته از تاریخ 11 الی 15 بهمن ماه در مرکز دائمی نمایشگاه‌ها و رویدادهای بین المللی ایران مال برگزار می‌شود.

نمایش ویدیو درباره پانزدهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران

پانزدهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران

پانزدهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران

حجت شفائی، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا، جواهر، نقره و سنگ‌های قیمتی ایران و مجری برگزاری نمایشگاه، در خصوص زمان برگزاری پانزدهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران و جزئیات آن این‌چنین گفت: پانزدهمین دوره نمایشگاه طلا و جواهر امسال در سایت نمایشگاهی ایران مال با مجوز سازمان توسعه تجارت برگزار می‌شود. در ابتدا در نظر داشتیم که یک سالن به متراژ دوازده هزار متر را تحت پوشش نمایشگاه قرار دهیم که در ادامه با ارتباط‌هایی که داشتیم یک سالن پنج هزار متری برای تجهیزات و ماشین آلات به آن اضافه کردیم. با توجه به استقبالی که انجام شد، سالنی دیگر را به نمایشگاه اضافه کردیم. در حال حاضر سه سالن به مجموع 20 هزار متر مربع برای نمایشگاه در اختیار داریم.

نمایشگاه طلا و جواهر در تاریخ 11 تا 15 بهمن به مدت 5 روز از ساعت 12 تا 21 برگزار می‌شود. در کنار نمایشگاه نیز برنامه‌های جانبی گسترده و جدیدی شامل کلاس‌های آموزشی، ورک شاپ‌ها و برنامه‌های دیگر نیز برگزار می‌شود.

حجت شفائی در پاسخ به سؤال آیا میز طلای کشوری برگزار می‌شود گفت: احتمالاً بله. زیرا میز طلای کشور را وزارت صنعت معدن برگزار می‌کند و طبق دفعات قبل که قبل از نمایشگاه طلا و جواهر شهرستان‌های دیگر بود، احتمالاً در روز اول نمایشگاه برگزار شود.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا، جواهر، نقره و سنگ‌های قیمتی ایران در خصوص حضور غرفه داران خارجی گفت: از آنجایی که واردات مصنوعات طلا در کشور ممنوع است. به همین دلیل شرکت کننده خارجی نداریم زیرا علت حضور آن‌ها، فروش مصنوعات می‌باشد. اگر مسیر صادرات باز شود، سکویی پرتاب برای صادرات می‌باشد. اگر هم بتوانیم بحث خروج و ورود هیئت‌های تجاری را حل کنیم بسیار عالی می‌شود تا در این نمایشگاه شرکت کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 2 =

آخرین مطالب مجله تابان گوهر