• 031-33931240
  • ایران - اصفهان - شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان

هفدهمین نمایشگاه طلا و جواهر تبریز

هفدهیمن نمایشگاه تخصصی طلا، جواهر، نقره، گوهرسنگ‌ها، ساعت و صنایع وابسته از تاریخ 25 الی 28 آبان ماه در نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می‌شود. در گفتگو با محمد پوراقدم شربیانی، رئیس اتحادیه طلا و جواهر تبریز از جزئیات برگزاری نمایشگاه باخبر شده‌ایم. شما را به شنیدن این گفتگوی اختصاصی دعوت می‌کنیم.

نمایش ویدیو درباره هفدهمین نمایشگاه طلای تبریز

محمد پوراقدم شربیانی، رئیس اتحادیه طلا و جواهر تبریز در خصوص زمان برگزاری نمایشگاه تبریز و جزئیات آن این‌چنین گفت: نمایشگاه تبریز از 25 تا 28 آبان ماه سال جاری برگزار می‌شود. اولین همایش علمی و ملی توسعه صادرات مصنوعات طلا و جواهر، نقره، گوهر سنگ‌ها و صنایع وابسته، روز دوم نمایشگاه که مصادف با روز جمعه است در دانشگاه تبریز برگزار می‌شود و مقالات علمی پذیرفته شده در این همایش ارائه خواهد شد.

در این همایش و نمایشگاه مسئولین کشوری، مهمانان داخلی از اقصی نقاط ایران و مهمانان خارجی از کشورهای خارجی حضور دارند. متراژ کل سالن نمایشگاه یازده هزار متر می‌باشد. تعداد غرفه‌های موجود در سالن حدود 80 غرفه می‌باشد که با استقبال زیاد همه آن‌ها پر شده اند. امسال در این نمایشگاه تولیدکننده‌ها، عرضه‌کننده‌ها و شرکت‌های خوبی از تهران، اصفهان، مشهد، یزد، کاشان، شیراز، زنجان و ارومیه شرکت کردند. اساسی‌ترین نکته این نمایشگاه این است که برای اولین بار در کشور، اتحادیه مجری نمایشگاه می‌باشد.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تبریز، در خصوص حضور غرفه داران و بازدیدکنندگان خارجی گفت: بازدیدکننده‌هایی از عراق، سلیمانیه، اربیل، آذربایجان و ترکیه داریم و غرفه دارانی از ترکیه و ایتالیا در نمایشگاه حضور دارند. امیدواریم که این حضور نقطه شروعی برای حضور بیشتر شرکت‌های خارجی در نمایشگاه‌های ایران باشد.

محمد شربیانی در پایان سخنان خود این‌چنین گفت: از تمامی عزیزان صنف و صنعت طلا و جواهر دعوت می‌کنم در نمایشگاه حضور پیدا کنند. به لطف خدا نمایشگاه متفاوتی خواهند دید. از هیئت مدیره‌های محترم طلا و جواهر دعوت می‌کنم که به نمایشگاه تشریف بیاورند. از رسانه‌هایی که وقت می‌گذارند تشکر می‌کنم و انشالله که این تلاش منجر به رشد و توسعه صنعت طلا و جواهر کشور بشود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × پنج =

آخرین مطالب مجله تابان گوهر