هفدهمین نمایشگاه بین المللی طلا اصفهان افتتاح شد (گزارش تصویری)

مراسم افتتاحیه هفدهمین نمایشگاه بین المللی طلا، جواهر، نقره، سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی و صنایع وابسته، امروز ۸ خرداد ماه ۱۴۰۳ با حضور روسای اتحادیه طلا و جواهر و جمعی از فعالان و متخصصان این حوزه در محل نمایشگاه بین المللی اصفهان برگزار شد.

در این افتتاحیه روسای اتحادیه‌های طلا و جواهر تهران، اصفهان، مشهد، یزد، تبریز، شیراز و… و همچنین تعدادی از اعضای هیئت مدیره‌های شهرهای مذکور و سایر فعالین و اعضای صنفی حضور داشتند.

این رویداد نمایشگاهی در ۸۵۰۰ متر فضای مفید نمایشگاهی و ۱۴۰ غرقه و با حضور مشارکت کننده‌هایی از استان‌های اصفهان، تهران، یزد، شیراز و تبریز که در بخش‌هایی چون تولید کنندگان ماشین الت و ابزار الات سخت، خدمات طراحی، پرداخت طلا و جواهرات، تولید کنندگان و فعالان بخش فروش طلا و جواهرات، هنرمندان و فروشندگان سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی فعالیت دارند برپا شده است.

در نمایشگاه طلا و جواهر اصفهان شاهد حضور  20 کارخانه در حوزه طلا و جواهر از شهرهای یزد، تهران، اصفهان و مشهد و یک نماینده از کشور ایتالیا و همچنین حضور هیئت های تجاری از کشورهای ارمنستان، پاکستان، افغانستان، روسیه، امارات می‌باشیم. 
هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی طلا، فلزات گرانبها، گوهر سنگ‌ها، ماشین آلات و صنایع وابسته از امروز تا روز جمعه 11 خردادماه میزبان علاقه‌مندان، صنعت‌گران، صاحبان کسب و کارها و عموم شهروندان خواهد بود.

افتتاحیه هفدهمین نمایشگاه طلا اصفهان

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + دوازده =

آخرین مطالب مجله تابان گوهر