اولین نمایشگاه طلا و جواهر قشم

اولین نمایشگاه طلا و جواهر قشم کمتر از یک ماه دیگر در این جزیره برگزار می‌شود. در گفتگو با سرکار خانم گودرزی، برگزار کننده اولین نمایشگاه تخصصی طلا و جواهر جزیره قشم از جزئیات برگزاری نمایشگاه باخبر شده‌ایم. شما را به شنیدن این گفتگوی اختصاصی دعوت می‌کنیم. (+نسخه صوتی)

نمایش ویدیو درباره اولین نمایشگاه طلای قشم

پوستر نمایشگاه طلا و جواهر قشم

پوستر نمایشگاه طلا و جواهر قشم

سرکار خانم گودرزی، مسئول برگزاری نمایشگاه طلا و جواهر قشم، در خصوص زمان برگزاری نمایشگاه قشم و جزئیات آن این‌چنین گفت: اولین دوره نمایشگاه بین‌المللی جزیره قشم، منطقه آزاد در تاریخ 27 تا 30 دی ماه از ساعت 16 تا 22 در سالن بین‌المللی نمایشگاه قشم، واقع در بلوار بیست و دو بهمن برگزار می‌شود. برای اولین بار در جزیره زیبای قشم، نمایشگاه طلا و جواهر برگزار می‌شود. نمایشگاه طلا و جواهر قشم در سالنی به متراژ سه هزار و دویست متر برگزار می‌شود که ما از این متراژ دو هزار متر فضای مفید در اختیار داریم. تا به این لحظه 32 غرفه گرفته شده است که برندهای خیلی خوب از اقصا نقاط ایران شرکت کرده‌اند. همچنین برای اولین بار در ایران، تیم‌های تجاری بزرگی از عمان، دبی و استانبول شرکت کرده‌اند که یک غرفه مجهز و زیبا برای تجار عرب در نظر گرفتیم که تمامی نشست‌هایی که دارند در غرفه‌ی خودشان برگزار شود.

مسئول برگزاری نمایشگاه طلا و جواهر قشم در پاسخ به سؤال حضور صنایع و تجهیزات وابسته به طلا در نمایشگاه این‌چنین گفت: تا به امروز ما غرفه‌ا‌ی برای تجهیزات نداشتیم. زیرا تعداد کارگاه‌های طلاسازی در جنوب بسیار کم است. به همین علت اگر افرادی که در کار تجهیزات بودند شرکت می‌کردند، نتیجه لازم را از نمایشگاه نمی‌گرفتند. بنابراین ما تشویقی برای حضور در نمایشگاه از بابت غرفه داری برای این دوستان نکردیم. اما از این عزیزان برای بازدید در نمایشگاه دعوت کردیم تا با حضورشان باعث دلگرمی ما شوند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + 3 =

آخرین مطالب مجله تابان گوهر