• 031-33931240
  • ایران - اصفهان - شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان

سرگروه سارقان مسلح طلافروشی‌ها در اصفهان دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: سر گروه اصلی سارقان مسلح طلافروشی‌ها که در۲ استان کشور اقدام به قتل و سرقت مسلحانه بیش از ۱۵ کیلوگرم طلا کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش تابان گوهر به نقل از ایرنا، سردار حمید علینقیان پور روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با اشراف اطلاعاتی و رصد کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد سرباند اصلی سارقان مسلح طلافروشی‌ها و همدستش که در ۲ استان کشور اقدام به قتل و سرقت مسلحانه طلا کرده بودند برای برنامه ریزی سرقت مسلحانه دیگری در یکی از شهرستان‌های استان اصفهان مخفی شده اند.

وی اظهار داشت: در تحقیقات تکمیلی پلیس مشخص شد سر باند اصلی سارقان در سال ۹۷ حدود ۱۱ کیلو طلا را در ۲ سرقت مسلحانه در استان خوزستان سرقت کرده که به قتل طلافروش منجر شده بود و همچنین در یک سرقت مسلحانه دیگر در استان قم در سال ۱۴۰۰ حدود چهار و نیم کیلوگرم طلا را سرقت کرده و از محل متواری شده بودند.

رئیس پلیس استان اصفهان افزود: اقدامات تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی ادامه داشت و سرانجام مخفیگاه سرباند اصلی و دیگر همدستش در یکی از محلات شهرستان فلاورجان شناسایی و تحت کنترل نامحسوس و رصد مستمر اطلاعاتی قرار گرفت.

سردار علینقیان پور تصریح کرد: در نهایت متهم اصلی و همدستش که در حال برنامه ریزی برای یک سرقت مسلحانه دیگری بودند قبل از هر گونه اقدامی در مخفیگاهشان در یک عملیات ضربتی و کاملا پیچیده پلیسی دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: با توجه به دستگیری سرباند اصلی سارقان مسلح طلافروشی‌ها تحقیقات پلیس در این باره همچنان ادامه دارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − 6 =

آخرین مطالب مجله تابان گوهر