مقاومت بعدی طلا کجاست؟

در این ویدیو از رسانه تابان گوهر، تحلیلگران سایت کیتکو، روند قیمت انس جهانی طلا در هفته پیش روی بازارهای جهانی را بررسی کرده‌اند.

نمایش ویدیو درباره مقاومت بعدی انس طلا

مقاومت بعدی انس طلا کجاست؟

انس جهانی طلا با صعود ۲۱ دلاری در هفته گذشته موفق شد به قیمت های یک ماه گذشته برسد و راه خود را برای تثبیت در کانال ۲۰۰۰ دلار هموار کند. طلا که در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته گذشته مرز روانی 2000 دلاری را تست کرده بود در روز جمعه موفق شد با شکست این مقاومت بالای آن و در عدد 2002 دلار برای هر انس بسته شود. سابقه طلا نشان داده است که انس هر بار با رسیدن به محدوده 2000 دلار، منفی شده و نزولی می‌شود. حالا به نظر شما این بار هم طلا از محدوده 2000 دلاری نزولی می‌شود؟

نظرسنجی هفتگی طلا کیتکونیوز

آخرین نظرسنجی طلای هفتگی کیتکو نشان می‌دهد که تحلیلگران بازار همسو با سرمایه گذاران، روند این هفته طلا را صعودی ارزیابی می‌کنند و همگی در انتظار تثبیت انس طلا بالای 2000 دلار هستند. این هفته، 13 تحلیلگر وال استریت در نظرسنجی کیتکو شرکت کرده که از این تعداد، 7 تحلیلگر یا 54% این هفته را صعودی و 2 تحلیلگر یا 15 درصد این هفته را نزولی پیش بینی کرده‌اند و 4 نفر باقیمانده یا 31 درصد، نسبت به طلا در هفته آینده بی طرف بودند.

نتایج نظرسنجی آنلاین کیتکونیوز

در نظرسنجی آنلاین کیتکو نیز 672 نفر شرکت کردند که از این تعداد، 431 نفر یا 64% هفته پیش رو را صعودی پیش بینی می‌کنند. این در حالی است که 156 نفر یا 23% قیمت را نزولی پیش بینی کرده و 85 نفر یا 13% نسبت به چشم انداز کوتاه مدت این فلز گرانبها بی طرف بودند.

نتایج نظرسنجی آنلاین کیتکونیوز

مارک لیبوویت، ناشر VR Metals/Resource Letter، که نسبت به روند طلا در هفته پیش رو خوشبین است، گفت: من بالاترین رکوردهای جدید را برای طلا در سال 2024 پیش بینی می‎‌کنم و معتقدم سال آینده، سال خوبی برای طلا خواهد بود.

شان لوسک، یکی از مدیران هجینگ تجاری در والش تریدینگ، گفت: به نظر من کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو از نیمه دوم سال آینده آغاز خواهد شد. و خیلی بعید است که زودتر از ماه جولای، نرخ بهره کاهش پیدا کند. وی به مقاومت مهم طلا در 2060 دلار اشاره کرد و افزود: 2075 دلار، 2100 دلار و 2160 دلار مقاومت های بعدی طلا هستند.

رئیس مدیریت دارایی آدریان دی که مانند هفته گذشته، روند این هفته انس را خنثی پیش بینی می کند گفت: من نسبت به طلا کمی محتاط هستم و نمی توانم بگویم که به طور قطع مرز 2000 دلار را پشت سر گذاشته است.

مارک چندلر که قیمت انس طلا در هفته پیش رو را صعودی ارزیابی می کند، گفت: طلا تا قیمت 2010 دلار رشد خواهد کرد و حمایت انس نیز در محدوده 1977 دلار است

به نظر شما آیا انس طلا از محدوده 2000 دلاری نزولی می‌شود؟ نظر خود را برای ما کامنت کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 2 =

آخرین مطالب مجله تابان گوهر